Environmental remediation Water treatment Thinking of the future Using modern technologies
Česky

DIAMO, state enterprise
Stráž pod Ralskem


DIAMO, state enterprise, with its registered seat at Stráž pod Ralskem, is an organisation dealing with elimination of consequences of mining activities after uranium, ore, and partially also coal mining in the Czech Republic. 

Občasník DIAMO listopad 2019

S. p. DIAMO obstál ve veřejnosprávní kontrole MPO, Dodatek ke smlouvě – PVP Bukov, Měření na heřmanické haldě, Monitorování vod v Mydlovarech, Těžba a její dopady na životní prostředí VIII, Provoz ČLV, Technický mítink MAAE UMREG a WISSYM 2019, Konference na Slovensku, Exkurze na dole Rožná I, Sportovní dny ZOO o. z. TÚU, Předání cen – bowling, Vzpomínka na Ing. Linharta, DOD v Ostravě, Kniha K. Neubergera, Těžební veletrh PERUMIN, WNA Symposium 2019, Jmenování Ing. Horčíka

Státní podnik DIAMO obstál v mimořádné veřejnosprávní kontrole Ministerstva průmyslu a obchodu

Na základě pověření ministra průmyslu a obchodu doc. Ing. Karla Havlíčka, Ph.D., MBA, proběhla ve státním podniku DIAMO v období od 30. května 2019 do 23. října 2019 mimořádná veřejnosprávní kontrola Ministerstva průmyslu a obchodu zaměřená na hospodaření s majetkem státu (hlavní nákladové položky) a prověření veřejných zakázek a uzavřených smluv s dodavateli za období od 1. ledna 2016 do 31. května 2019. V mimořádné kontrole státní podnik DIAMO obstál bez pochybení.

Branches

Administered localities